19 Ağustos 2019 , Pazartesi
Ana Sayfa / Çevre / Bayrak parkı 30 Ağustosta açılıyor…

Bayrak parkı 30 Ağustosta açılıyor…

Adana Valisi Mustafa Büyük’ün makamında gerçekleşen ziyarette, Meclis üyesi Ramazan Akyürek ve Destek Hizmetleri Müdürü Ertuğrul Işık, Özel Kalem Müdürü Özlem Aktakas ve açılışı yapılacak olan Çanakkale Şehitler Anıtı’nın mimarı Aysun Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ’dan Vali Büyük’e açılış daveti

Aslan da hazır bulundu. Ziyarette konuşan Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ, Sarıçam’ın gelişimine katkıda bulunmak için gece gündüz demeden çalışma yaptıklarını söyledi. Başkan Uludağ,” Belediye olarak disiplinli bir şekilde çalışmalarımızı yürütüyoruz. Sarıçam ilçemiz gelişim ve değişime açık bir yer. Daha modern bir ilçe olma yolunda atılımlarımız var ve devam da edecek. Projelerimiz arasında yer alan Bayrak Parkı ve Çanakkale Şehirler Anıtı da bunlara birer örnek. 30 Ağustos Zafer Bayramında yapacağımız açılışa sizleri de davet ediyoruz. Katılımınızla bizleri onurlandırmanızı bekliyoruz.” dedi.

Adana Valisi Mustafa Büyük ise, Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ’a nazik ziyaret ve davetleri nedeniyle teşekkür ederek, açılışa katılacağını bildirdi. Ziyaret sonunda ise Başkan Bilal Uludağ, Vali Mustafa Büyük’e Çanakkale Şehitler Anıtını simgeleyen bir plaket takdim etti.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Tarihi evde yangın…

Ceyhan’da, eski binaların bulunduğu alanda çıkan yangında tarihi ev küle döndü. Alınan bilgiye göre, Ceyhan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

9 + 3 =