2 Aralık 2023 , Cumartesi
Ana Sayfa / Bölgesel / BAŞKAN ÖZTÜRK MANGIT’TA

BAŞKAN ÖZTÜRK MANGIT’TA

Ceyhan Belediyesi tarafından sürdürülen Ramazan etkinlikleri kapsamında Büyükmangıt Mahallesi sakinleri iftar sofrasında buluştu.

Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, belediye başkan yardımcıları, belediye meclis üyeleri ve daire amirleri ile birlikte Büyükmangıt mahalle sakinleriyle iftarlarını etti.

Ramazan ayının gelmesiyle birlikte iftar programlarına devam eden Ceyhan Belediyesi, ilçede her gün farklı noktalarda bin kişilik iftar yemeği vererek mahalle sakinlerini de aynı sofrada buluşturuyor.

Başkan Alemdar Öztürk; “Ramazan birlik olma ruhudur”

Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk mahalle sakinlerine hitaben: “Katılımınızdan dolayı hepinize çok teşekkür ederim. Ramazan, birlik olma ruhudur. İstedik ki hep birlikte iftarımızı edelim. Ramazan ayının ruhuna yakışan, birlik ve beraberlik işte bu masalarda hep beraber yaşanıyor. Bu ay arınma ve nefsimizi temizleme ayıdır. Böyle güzel bir günde sizlerle aynı sofrada iftar etmekten dolayı Allah’a hamd olsun.” dedi.

İftar yemeğinin ardından konser alanında devam eden etkinliklere de katılan Başkan Alemdar Öztürk, vatandaşlarla birlikte Hacivat-Karagöz ve animasyon gösterilerini izledi.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Seyhan’da “Psikolojik Şiddet Ve Genç Kadınlar” Söyleşisi…

  Seyhan Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü ve Adana Soroptimist Kulübü işbirliği ile gerçekleştirilen …

“Seyhan’da Yenilik Zamanı”

  Seyhan Belediye Başkan Aday Adayı, İnşaat Mühendisi, 26. Dönem Adana Milletvekili Zülfikar İnönü Tümer, …

Başkan Kocaispir Şantiyede İşçilerle Buluştu…

  Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, şantiye tesislerinde görev yapan belediye çalışanıyla kahvaltıda buluştu. Başkan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir