Bu kapsamda, Yenidoğan Mahallesi’ni ziyaret eden Başkan Kocaispir, mahalle sakinleriyle bir araya geldi. Göreve geldiği günden bugüne kadar yapılan çalışmalar ve ilçede devam eden projelerle ilgili bilgi veren Başkan Kocaispir, mahalle sakinlerinin talep ve önerilerini ve imar planı çalışması hakkında bilgi verdi.

 

Yenidoğan Mahallesi’nde TEDAŞ ile tren hattı arasındaki bölgede imar yolu güzergâhlarından kaynaklanan mülkiyet sorunlarının vatandaşlar lehine çözümü için imar planı çalışması yapıldığını belirten Başkan Kocaispir, çalışmaları tüm ayrıntıları ile anlattı.

Başkan Kocaispir, “Yüreğir’in her mahallesinin ayrı bir önemi var. Yenidoğan Mahallemiz de bizim için çok değerli. Mahallemizdeki vatandaşlarımızın talep ve önerilerini dinledik. Bu talep ve önerileri değerlendirerek, mahallemiz için en iyi hizmeti sunmak için çalışacağız” dedi.

 

Başkan Kocaispir, ziyaret esnasında esnaf, vatandaş ve özellikle çocuklarla sohbet etti. Vatandaşlarla hatıra fotoğrafı da çektiren Başkan Kocaispir’e, mahalle ziyaretinde Yenidoğan Mahalle Muhtarı Mehmet Uzunbilek ve birim müdürleri eşlik etti.