2 Ekim 2021 , Cumartesi
Ana Sayfa / Bölgesel / Başkan Erdem’den gençlere futbol topu…

Başkan Erdem’den gençlere futbol topu…

Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, gençleri spora teşvik etmek amacıyla futbol topu hediye ederek Baran ve arkadaşlarını sevindirdi.

Ceyhan’da yaşayan Baran’ın isteği üzerine, futbol topu talebine duyarsız kalmayan Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, beraberinde getirdiği futbol toplarını gençlere dağıttı. Başkan Erdem, “Çocuklarımızın ve gençlerimizin her zaman arkasında Hülya Anneleri var” dedi.

Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, “Baran evladımız kendi ve arkadaşları adına bizlerden futbol topu istediler. Bende gençlerimizin talebini yerine getirmek amacıyla onlara futbol topu alarak kendilerine takdim ettim. Gençlerimizi kötü alışkanlıklardan uzaklaştırmak ve spora teşvik etmek bizim en önemli görevimizdir. Ulu önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ‘Ben sporcunun zeki, çevik ve aynı zamanda ahlaklısını severim’ sözünden hareketle; ahlaklı, futbola yönelen gençlerimiz bizim en büyük hedefimizdir. Gençlerimiz Çukurova’nın bu güzel havasında spor yaparak boş zamanlarını değerlendirecekler. Geleceğimizin teminatı olan gençlerimize büyük önem veriyoruz ve her zaman onların yanında olacağız” ifadelerini kullandı.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Minik öğrenciler yangın söndürme tatbikatına katıldı…

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, 25 Eylül-1 Ekim tarihleri arasında kutlanan İtfaiye Haftası’nın 97’nci yıl …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir