13 Mayıs 2021 , Perşembe
Ana Sayfa / Gündem / Başkan Erdem vatandaşlara kahve ikram etti…

Başkan Erdem vatandaşlara kahve ikram etti…

Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, Dünya Kahve Günü nedeniyle Ceyhanlı vatandaşlara kahve ikram etti.

Ceyhan Belediyesi ‘Kahve Günü’ etkinlikleri kapsamında Atatürk Kent Meydanı’na stant kurarak kahve ikramında bulundu. Başkan Hülya Erdem Ceyhanlı vatandaşlara kendi elleriyle kahve ikram ederek belediye hizmetleri hakkında bilgiler verdi hemşehrileri ile uzun uzun sohbet etti. Yapılan kahve ikramından dolayı memnuniyeti dile getiren vatandaşlar Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem ve ekibine teşekkür etti.

Başkan Erdem; “Aramızda Bir Kahvelik Mesafe Var”

Vatandaşlarla iç içe olmayı seven Başkan Erdem; “Bir fincan kahvenin içindeki dostluk ve paylaşımla yeni güne başlıyoruz. Güne onları mutlu ederek başladık. Onlar mutlu oldukça bizlerde mutlu oluyoruz. Vatandaşlarımıza, ‘Bir fincan kahvenin 40 yıl hatırı vardır’ diyerek, sade, orta ve şekerli kahveleri, lokumla birlikte ikram ettikten sonra bol bol da sohbet etme imkanı bulduk. Ceyhan için vatandaşlarımızı mutlu etmek için elimizden geleni yapıyoruz. Bir kahvelik mesafemiz olduğunu dertlerini paylaşabileceklerini, mutluluklarını paylaşabilecekleri dile getirdik. Çünkü biz Ceyhan’ı ve vatandaşlarımızı seviyoruz. Bizim için vatandaşın mutluluğu önce gelir” dedi.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Adana’nın 100’üncü kurtuluş yılı hazırlığı…

5 Ocak Adana’nın Düşman İşgalinden Kurtuluşu’nun 100. yıl dönümü vesilesiyle ilimiz genelinde yapılacak kutlama etkinlikleri …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir