17 Ocak 2021 , Pazar
Ana Sayfa / Bölgesel / Başkan Erdem CHP Kadın Kurultayına katıldı…

Başkan Erdem CHP Kadın Kurultayına katıldı…

Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, CHP Kadın Kolları 14. Olağan Kurultayına katıldı.

Kadın Kolları Genel Başkanlığı için mevcut başkan Fatma Köse ve Parti Meclisi (PM) üyesi Aylin Nazlıaka aday oldu. Yapılan kurultay sonucunda CHP Kadın Kolları Genel Başkanlığına seçilen Aylin Nazlıaka bayrağı Fatma Köse’den devraldı.

CHP Kadın Kolları 14. Olağan Kurultayı’na katılan Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem öncelikle ”Kotalar bize dar rotamız İktidar” diyerek yola çıkan Aylin Nazlıaka’yı ve İlimizden MYK üyeliğine seçilen Yasemin Yılmaz Sarıeroğulları’nı tebrik etti. Ardından bütün kadınlara bir mesaj yayınladı.
Erdem mesajında ”Kadınlar toplumumuzun mimarlarıdır. Bir toplumun gelişmesi, değişmesi ve aile yapısı tamamen kadınlara bağlıdır. Güçlü kadın güçlü toplum demektir, güçlü toplum ise aydınlık bir gelecek demektir. Kadın her yerdedir evinde, ateşi olan yavrusunun başında, direksiyon başında, üretimde, askeriyede silah başında, pilot koltuğunda vb. Biz kadınlar her yerdeyiz, bu sebeple milletini, bayrağını bilen güçlü nesillere ışıklı yollar açmak biz kadınlara düşmektedir. Buna bağlı olarak bütün kadınların adına tekrardan Aylin Nazlıaka’yı tebrik ediyorum ”dedi.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Hurdaya dönen araçtan şans eseri yaralı kurtuldu…

Ceyhan’da bir sürücü tırın çarptığı otomobilin içinden şans eseri yaralı olarak kurtulmayı başardı. Olay, sabah …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir