2 Aralık 2021 , Perşembe
Ana Sayfa / Bölgesel / Başkan Erdem Çalıştaya katıldı…

Başkan Erdem Çalıştaya katıldı…

25 Kasım Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Günü kapsamında, İzmit Belediyesi tarafından Aile İçi Şiddeti Önleme Çalıştayı düzenlendi. Kadına yönelik politikalar ve çalışmalarla ilgili iyi uygulama örneklerinin de incelendiği çalıştaya, Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem de katıldı.
İzmit Belediyesi, 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Günü kapsamında Aile İçi Şiddeti Önleme Çalıştayı düzenledi. Çalıştayda, aile içi şiddet, kadına yönelik şiddetle mücadele, kadınlara yönelik politika ve çalışmalar iyi uygulama örnekleriyle ele alındı.

Başkan Erdem, “Kadınların Gücünü Her yerde Göstereceğiz”
Türkiye’de şiddet kadınların kaderi değildir diyen Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem; “Şiddet gören kadınlar yalnız değillerdir. Şiddetsiz bir toplum, bir belde, bir mahalle kurabiliriz. Karar mekanizmalarında kadın olduğunda neler yapılabileceğine ben Ceyhan’da gördüm. Oldukça faydalı geçen bu çalıştayda yer almaktan gurur duyuyorum. Kadınlarımızın gücünü her yerde göstereceğiz. Ev sahipliği yapan Fatma Kaplan Hürriyete teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Başkan Küçükyılmaz; “Adana’da gösterilen ilgiden mutlu olduk”

Hentbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu (MHK) Çukurova Gazeteciler Cemiyeti (ÇGC) Kültür ve Sosyal Tesisleri’ne gelerek, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir