11 Aralık 2023 , Pazartesi
Ana Sayfa / Bölgesel / BAŞKAN ALEMDAR ÖZTÜRK’ DEN STK TEMSİLCİLERİNE YEMEK…

BAŞKAN ALEMDAR ÖZTÜRK’ DEN STK TEMSİLCİLERİNE YEMEK…

BELEDİYE BAŞKANI ALEMDAR ÖZTÜRK STK TEMSİLCİLERİYLE İFTARDA BULUŞTU

Ceyhan Belediye Başkanı ve Ceyhan Kent Konseyi Başkanı Alemdar Öztürk, mahalle muhtarları, sivil toplum kuruluş temsilcileri, oda ve dernek temsilcileri ve iş adamlarıyla öğretmenevindeki İftar yemeğinde bir araya geldi.

Kuran-ı Kerim tilavetinin ardından bir konuşma yapan Ceyhan Belediye Başkanı ve Ceyhan Kent Konseyi Başkanı Alemdar Öztürk, yaklaşık 3 yıldan buyana Kent Konseyi Başkanlığını sürdürdüğünü ve son 3 yılda birçok projeler üretilmesine rağmen dönemin belediyesinin görevlerini yaptırmadığı gibi Ceyhan Kent Konseyi ile uzaktan yakından hiç ilgilenmediğini söyledi.

Başkan Alemdar Öztürk “bundan sonra Kent Konseyi olarak toplum bilincini kentimize yansıtmalıyız. Daha iyi yaşam koşullar için var olmalıyız. Gelinen noktada hem Belediye hem de Kent Konseyi Başkanı olarak bundan sonra el, ele vereceğiz.” dedi.

ÖZTÜRK : BUNDAN SONRA HİZMET VEREN KURUM OLACAĞIZ
Başkan Alemdar Öztürk “Allahın izniyle bundan sonraki süreçte hizmet veren bir kurum haline geleceğiz. Ceyhan’ın menfaatleri için bir fikir platformu oluşturacağız ve bu platformda her kes kendi fikrini rahatlıkla söyleyebilecek; herkes fikir bazında Ceyhan’a katkı sağlayabilecektir.” dedi.

7 MİLYON LİRAYA GENÇLİK MERKEZİ YAPILACAK
Başkan Alemdar Öztürk, Ceyhan Şehir stadyumunun baştan aşağıya yenileneceğini ifade ederek stadyumun yanına 7 milyon lira maliyetli bir gençlik merkezinin yapılması için bakanlığa proje sunduklarını ve en kısa sürede gençlik merkezinin inşaatına başlanacağını ifade etti.

TOKİ VE KENTSEL DÖNÜŞÜM MUTLAKA YAPILACAK
Alemdar Öztürk, kentsel dönüşümün ilk etapta Demir köprüden başlayarak Özmaya’ya kadar olan ve içerisinde Atatürk Caddesini de kapsayan 26,5 dekarlık bir alanda gerçekleşeceğini ifade ederek “Kentsel dönüşümde yapılacak binaların alt katları iş yeri olarak dizayn edilecek. Toki evleri ilk etapta stadyum karşısında ve alt gelir grubundan vatandaşlar için yapılacak. Öte yandan Toprak Mahsulleri Ofisi şehir dışına çıkarılarak uygun bir şehircilik uygulanacaktır.” dedi.

ALEMDAR ÖZTÜRK: CEYHAN’I GÜNEYİNDEN BATISINA, KUZEYİNDEN DOĞUSUNA KUCAKLAYACAĞIZ
Başkan Alemdar Öztürk göreve gelmesinin üzerinden henüz 4 ay gibi kısa bir süre geçmesine rağmen Ceyhan’a hizmetlerin en kısa sürede gelebilmesi için bir ayağının sürekli Ankara’da olduğunu ifade ederek “Ceyhan iktidarla tanıştı. Bundan böyle Ceyhan makus talihini yenecektir. Her şeyin iyisini yapma idamız var ve hizmetlerimizi yaparken de Güneyinden Batısına, Kuzeyinden Doğusuna herkesi kucaklayarak adil bir anlayış sergileyeceğiz.”dedi

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Kaplan galibiyeti koruyamadı…

Stat: Mümin Özkasap Hakemler: Feridun Daldaş xx, Serdar Soydan xx, Egemen Savran xx Manisa FK: …

Emrah Kozay’ın hedefi daha çağdaş bir Seyhan…

  CHP Adana İl Başkanlığı döneminde birliği, beraberliği sağlayıp, 2019 yerel seçimlerinde 25 yıl aradan …

CEYHAN ADAYI ALEMDAR ÖZTÜRK

2024 Yılının Mart ayında yapılacak yerel yönetim seçimleri için tüm partilere adete teyakkuzda her parti …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir