2 Aralık 2023 , Cumartesi
Ana Sayfa / Bölgesel / BAŞBAKAN ADANA’DA…

BAŞBAKAN ADANA’DA…

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, partisinin il kongresine katılmak üzere hava yolu ile Adana’ya geldi.
Beraberinde Enerji Bakanı Taner Yıldız ile Nevşehir’den özel uçakta saat 15.00 de Adana Havalimanı’na gelen Başbakan Ahmet Davutoğlu’nu burada Kültür ve Turizm Bakanı Adana Milletvekili Ömer Çelik, Adana Valisi Mustafa Büyük, AK Parti Milletvekilleri ve partililer karşıladı. Davutoğlu’nun geçiş güzergahında özel harekat ve asayiş polisleri geniş güvenlik önlemleri aldı. Davutoğlu’nun otobüsü havalimanından çıkar çıkmaz iki kadın not vermek için Davutoğlu’nun otobüsünü durdurdu. Başbakan, kadınların notunu korumalarına aldırıp yanlarındaki çocuklara da oyuncak verdi. Davutoğlu, otobüsünü yol boyunca zaman zaman durdurup çocuklara oyuncak ve satranç takımı hediye etti. Başbakan Davutoğlu’nun konvoyunun önü, Mustafa Kemal Paşa Bulvarı üzerinden Yüreğir Kültür Merkezi önüne geldiği sırada Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan ve ilçe teşkilatı tarafından sevgi gösterileri eşliğinde kesildi. Burada parti ilçe yöneticilerince Başbakan Davutoğlu’na Osmanlı Tuğrası hediye edildi. Başbakan da partisinin Yüreğir ilçe teşkilatının dinamizminden dolayı kutlayan kısa bir konuşma yaptı. Davutoğlu, daha sonra kongrenin yapılacağı Yüreğir Spor Salonuna geçti.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Seyhan’da “Psikolojik Şiddet Ve Genç Kadınlar” Söyleşisi…

  Seyhan Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü ve Adana Soroptimist Kulübü işbirliği ile gerçekleştirilen …

“Seyhan’da Yenilik Zamanı”

  Seyhan Belediye Başkan Aday Adayı, İnşaat Mühendisi, 26. Dönem Adana Milletvekili Zülfikar İnönü Tümer, …

Başkan Kocaispir Şantiyede İşçilerle Buluştu…

  Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, şantiye tesislerinde görev yapan belediye çalışanıyla kahvaltıda buluştu. Başkan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir