17 Kasım 2019 , Pazar
Ana Sayfa / Bölgesel / Balbay; “Geçmişte lale devri vardı şimdi sulale devri.”

Balbay; “Geçmişte lale devri vardı şimdi sulale devri.”

CHP Ceyhan Belediye Başkan Adayı Arif Sezer’e destek vermek için Ceyhan’a gelen CHP Milletvekili Mustafa Balbay, iktidarı eleştirerek, “Geçmişte lale devri yaşandı, bunların zamanında ise sulale devri yaşanıyor” dedi.

Kalabalık bir partili tarafından karşılanan ve konuşması sık sık sloganlarla kesilen Balbay, Ceyhan’lılara teşekkür ederken, 30 Mart seçimin’den sonra ceyhana yine geleceğini söyledi.

Cezaevinde gelecek biriktirdiğini ve tüm yurtseverlerin bırakılmadan kendisini tam olarak özgür saymacağını vurgulayan Balbay sözlerini şöyle sürdürdü. ” Biz sadece geçmişin bekçiliğini yapmayacağız, geleceğide kuracağız. Bizim hedefimiz büyük, bu iktidar ülkeyi’de, islamı’da kaldıramamıştır. Ben Mumcuların, yanından geldim ve sadece halkın önünde eyilirim. Bu kalabalığı görünce ne kadar büyüdüğümüzü daha iyi anlıyorum. Biz her geçen gün büyüyor, onlar ise ayakkabı kutusuna girecek kadar küçülüyorlar” şeklinde konuştu.

Balbay’ın konuşmasında sık sık Mustafa Kemal’in Askerleriyiz, Hırsız Tayyip, Hükümet istifa sloganları atıldı.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Barış Pınarı Harekatı şehidi toprağa verildi…

Barış Pınarı Harekatı bölgesinde terör örgütü YPG/PKK’lıların ateş açmasıyla yaralanan ve tedavi gördüğü hastanede şehit …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir