20 Temmuz 2019 , Cumartesi
Ana Sayfa / Bölgesel / Bahçeli Adana’da…

Bahçeli Adana’da…

Bahçeli son sözünü Adana’da söyledi.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 7 Haziran seçimleri öncesi son mitingini memleketi Adana’da yaptı. Uğur Mumcu Meydanı’nda onbinlerce kişiye seslenen Bahçeli, konuşmasında hükümeti sert ifadelerle eleştirdi. Hırsızların köşe başanı tuttuğunu, hainlerin makam peşinde koştuğunu söyleyen Bahçeli, Adanalılardan MHP’ye destek konusunda söz aldı.

“Yürüdük ve yürüyüşümüz çığ gibi büyüdü” ifadesini kullanan Bahçeli, “Söz ve karar şimdi Adana’da. Bu evetler Çukurova’nın meydan okuyuşudur. O halde bizimle yürü Adana. Türkiye 4582 gündür AKP çilesi çekmektedir” dedi. Bahçeli, “Hadi diyorlarla ‘onlar konuşur AK Parti yapar’ diye. Doğru biz konuşuruz AKP satar” şeklinde konuştu.

MHP Lideri, konuşmasında MİT TIR’larına da değindi. TIR’lardan silah, cephanelik çıktığını söyleyen Bahçeli, “Erdoğan ve Davutoğlu şimdi suç üstü yakalanmanın telaşında. Türkmenlere yardım ettiklerini söylüyorlar. Bunların Türkmenle ne işi olur? Kaçma korkma açıkça bu silahları hangi mihraklara gönderdiniz, söyle” dedi.

Bahçeli, Türkiye’de TBMM’den büyük kurum olmadığını belirterek, şöyle devam etti: “Silahları gönderirken hükümet yetkiyi kimden aldı? Türkmenler hala ölüyor, hala oluk oluk Türkmen kanı akıyor. Bir gün bu karanlık ilişkiler ortaya çıkacak ve hesabı sorulacak.” Devlet Bahçeli, AKP’nın Adana’ya verdiği sözleri de tutmadığını ifade etti.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Polise ateş açan şahıs tutuklandı…

Devriye görevi yapan polislere sokak arasından 4-5 el tabanca ile ateş eden zanlı tutuklandı. Olay …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

five × three =