21 Nisan 2021 , Çarşamba
Ana Sayfa / Bölgesel / Bacağından ve sırtından bıçaklanan genç ilk iş ailesini aradı…

Bacağından ve sırtından bıçaklanan genç ilk iş ailesini aradı…

Seyhan ilçesi Yeşilyurt Mahallesi’nde arkadaşının evine giden Uğur Ömer Ç. kısıtlamanın başladığı saatte kendi evine dönmek için yola çıktı. Uğur Ömer Ç. sokakta karşılaştığı M.C.K. ile henüz bilinmeyen bir nedenle tartışmaya başladı. Tartışmanın büyümesi üzerine M.C.K. yanında taşıdığı bıçak ile Uğur Ömer Ç’yi bacağından ve sırtından yaralayıp, kaçtı. Bacağından ve sırtından bıçaklanan genç ilk iş ailesini aradıYARALI HALDE AİLESİNİ ARADI Uğur Ömer Ç’nin arkadaşı durumu fark edip, ihbarda bulunması üzerine olay yerine polis ve ambulans sevk edildi. Yaralı halde yerde oturan Uğur Ömer Ç. eve gelmediği için kendisini merak eden ailesine de telefonla ulaşıp, yaralandığını söyledi.
Yaralı, olay yerine gelen sağlık ekibi tarafından Seyhan Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Tedavisi devam eden Uğur Ömer Ç’nin durumunun iyi olduğu belirtildi. Öte yandan evinde yakalanan M.C.K. ise Yarbaşı Polis Merkezi’ne götürüldü. Polis, olayla ilgili soruşturmaya devam ediyor.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Adana’nın risk haritası yeniden kızardı…

Adana’da, geçen hafta alınan sıkılaştırma tedbirlerine rağmen vaka sayıları arttı. Hayat Eve Sığar (HES) uygulamasındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir