4 Ekim 2023 , Çarşamba
Ana Sayfa / Bölgesel / AYLİN-ERCAN CAN’A GÖRKEMLİ DÜĞÜN…

AYLİN-ERCAN CAN’A GÖRKEMLİ DÜĞÜN…

CANSA Tarım Makineleri Yönetim Kurulu Başkanı İş insanı ve aynı zamanda Ceyhan Ticaret Odası Başkanı Şeref Can, oğlu Ercan Can’ın mürüvvetini görmenin mutluluğunu yaşadı. Adana Sheraton Grant Otelde yapılan muhteşem düğün töreninde Can ve Koçak aileleri evlatları Aylin ile Ercan’ın mürüvvetini görmenin mutluluğunu yaşadılar.
CEYHAN – Sheraton Grant Otelde yapılan düğün töreninde düğünün kusursuz olması için Can ile Koçak aileleri evlatları Aylin ile Ercan’ın bu mutlu günlerinde gecenin verdiği mutlulukla düğünün kusursuz olması için ellerinden gelen bütün çaba ve gayretleri göstererek konuklarla tek tek ilgilendiler. Gecenin muhteşem çiftinin mutlulukları adeta gözlerinden okunuyordu.
Çiçeği burnundaki Aylin-Ercan çifti kendileri için düzenlenen bu özel müstesna düğün töreninde kendilerini yalnız bırakmayan konukları da unutmayarak bir bir ilgilendiler.
NİKAHI BAŞKAN KARALAR KIYDI
Aylin Ercan Can Çiftinin nikahlarını Büyükşehir belediye başkanı kıyarken Nikah şahitliklerini ise Sanayi Odası Başkanı Zeki Kıvanç, Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, Ceyhan Kaymakamı Dr. Bayram Yılmaz, AK Parti Adana Milletvekili Tamer Dağlı yaptı. Genç çiftlerin nikahını kıyan Başkan Karalar, genç çiftlere ömür boyu mutluluklar diledi.
SİYASET VE İŞ DÜNYASI BİR ARADAYDI
Aylin, Ercan Can Çiftinin düğün törenlerine Adana AK Parti Adana Milletvekili Tamer Dağlı, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, Sanayi Odası Başkanı Zeki Kıvanç, Ceyhan Kaymakamı Dr.Bayram Yılmaz, Ceyhan Ticaret Borsası Başkanı Mustafa Aydar ve Başkan Yardımcı Feruh Aslan, Ziraat Odası Başkanı Şavaş Öztürk ve Başkan Yardımcısı Kenan Balkı, İş insanı Erol Kahraman, AK Parti Ceyhan İlçe Başkanı Sami Özsoy, AK Parti Ceyhan Gençlik Kolları Başkanı Yunus Emre Korkmaz, TUGVA Ceyhan İlçe Temsilcisi Semih Kurt, Ceyhan Ulaştırma Esnaf Odası Başkanı Ünal Kurt, İş insanı Ali Adanalı, Bakkallar Odası Başkanı Ahmet Tontu, Ceyhanspor Başkanı Fahrettin Varlı, Adana Ticaret Odası yöneticileri, Adana Ticaret Borsası Yöneticileri, Doğanspor Kulüp Başkanı Ayhan Apak, STK temsilcileri, İş insanları ile birlikte Can ve Koçak aileleri katıldı.
Gazetemiz Çukurova Çağdaş Gazetesi adına Damat ve Gelin’e bir ömür boyu mutluluklar dilerken Koçak ve Can Ailelerini buradan kutluyorum.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

‘Enflasyona tutsak olduk!’

Anadolu Sağlık Sen Genel Başkanı Necip Taşkın, Türkiye İstatistik Kurumu’nun açıkladığı enflasyon verilerinin hız kesmeden …

Eczacılık öğrencilerine oryantasyon programı…

Çukurova Üniversitesi Eczacılık Fakültesi 2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı Oryantasyon Programının açılış konuşmasını yapan Ç.Ü. Eczacılık Fakültesi …

Salbaş’ta termal su bulundu…

Karaisalı’nın Salbaş mevkindeki Kuzgun ve Kocaveliler yolu üzerinde MTA tarafından yapılan sondaj çalışmalarında 65 derece …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir