9 Aralık 2019 , Pazartesi
Ana Sayfa / Bölgesel / Aydar’dan Gövde Gösterisi…

Aydar’dan Gövde Gösterisi…

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Ceyhan Belediye Başkan Adayı Kadir Aydar, partilileri ve Ceyhanlılara ilk açıklamasını miting havasında yaptı.
Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nun açıklamasının ardından ilk açık hava mitingini gerçekleştiren Kadir Aydar partililerin yoğun ilgi gösterdiği coşkulu bir konvoy ile Ceyhan turu yaptı.
Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeydan Karalar’ın katılımı ile yapılacağı duyurulmuştu ancak, yoğun programı nedeniyle Ankara’da bulunan Zeydan Karalar mitinge katılmadı. CHP Adana Milletvekilleri Ayhan Barut ve Burhanettin Bulut ile Çukurova Belediye Başkan Adayı Soner Çetin, Aydar’ı yanlız bırakmadı. İYİ Parti İlçe teşkilatı davet edilmesine rağmen, Nusret Saçlı ve ekibinin alanda olmadığı görüldü. Saçlı’nın yakın arkadaşlarına “Henüz süreç netlik kazanmadı. Genel merkezden bana bir haber verilmediği sürece katılmam yanlış olur” dediği iddia edildi.
Mart’ın sonunun herkes için Bahar olacağını belirten, CHP Ceyhan Belediye Başkan Adayı Kadir Aydar, “3 ay önce sizlerle buluştuğumuz da, yüreğimizde taşıdığımız büyük inançtan cesaretten ve umuttan bahsetmiştik. Ceyhan’ın sevdamız olduğunu söylemiştik. Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun takdiri, sizlerin isteği ve yüce Allah’ın izni ile bu gün sizlerin karşısında Ceyhan belediye başkanı adayı olarak bulunuyorum. Ceyhan’ın kaderi değişecek, Ceyhan’ın çehresi değişecek, Ceyhan’ın kendisi değişecek ama önce Ceyhan belediye başkanı değişecek !
Çok kıymetli Ceyhan’lı hemşerim bu gün tarihi bir gün, önemli bir gün, bu gün Ceyhan’ın kaderinin değişeceği sizlere emanet edebildiği bir gün, bu gün sizlerin arasındayım sizlerle bir aradayım. Hep birlikte başaracağız, çıktığımız bu yolda hepimize Mart’ın sonu Bahardır” dedi.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Temizlediği silah ateş alan polis memuru öldü…

Temizlediği silahın ateş alması sonucu yaralanan polis memuru kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Adana Emniyet Müdürlüğü …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir