6 Aralık 2019 , Cuma
Ana Sayfa / Bölgesel / Aydar Görevini Başardı…

Aydar Görevini Başardı…

Ceyhan’da çalışmalarına aralıksız devam eden CHP Ceyhan İlçe Başkanı Kadir Aydar, referandum çalışmaları kapsamında ilçede büyük başarı elde etti. Aydar, “Türkiye’de referandum konusunda çalışmalara en erken başlayan ilçelerden birisiydik. Gece gündüz demeden gezmediğimiz mahalle, köy, bucak kalmadı. Vatanımıza ve milletimize hizmet etmek bizim tek amacımızdır” diye konuştu.
Referandum öncesinde ilçeyi karış, karış gezen çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmayan Aydar yüzde 60’lık bir oy oranına ulaştı. Aydar, “ Önemli olan halkla bütünleşmek, halka doğruyu yanlışı anlatabilmektir. Biz de bunu en iyi şekilde başardığımıza inanıyoruz. Gündüzleri gittiğimiz mahallelerdeki, köylerdeki evlere gittik. Oradaki insanlara ulaştık. Akşamları da nerede toplanıyorlarsa oraya gittik” dedi.

Her zaman en iyiye doğru gitmenin, hiçbir şeyin yeterli olmadığının altını çizen Aydar, “Ama Ceyhan standartlarına göre biz elimizden gelen çalışmaların fazlasını yaptık. Ceyhan’da hedefimiz yüzde yetmişti, bu şartlarda yine de en iyiyi yakaladığımıza inanıyoruz. Hepinizin bildiği gibi Ceyhan İktidarın elinde olan bir belediye, elimizdeki şartlarla yine bu başarıyı yakalamak bizim için gurur vericidir” dedi.

Yaptığımız yoğun çalışmaların karşılığını Ceyhan’da aldık, diyen Kadir Aydar, “ Önemli olan yapılan çalışmalarda halkla iç içe olmaktır. Halkın yanında olmaktır. Biz sürekli sahalardaydık, bunun da bize gelen başarısını gördük. Seçim sandıkta değil meydanda kazanılır” diye konuştu. Ceyhan’da yüzde altmış bir başarı yakaladıklarının altını çizen Aydar, “ Herkesin eline koluna, emeğine sağlık” diye konuştu.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Mahalle sakinleri, “Çocuklar ölmesin” diye çocuklarıyla sokağı trafiğe kapattı…

Bir mahalleli ‘Çıkmaz sokak ve kamyon giremez’ tabelası olan sokağı 10 gün önce ‘sürekli kaza …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir