13 Kasım 2019 , Çarşamba
Ana Sayfa / Bölgesel / Aydar, “Emeğin Bayramı Kutlu Olsun”…

Aydar, “Emeğin Bayramı Kutlu Olsun”…

Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı. Aydar, 1 Mayıs’ın onurun ve emeğin savunulduğu anlamlı bir gün olduğunu belirtti.

Başkan Aydar mesajında şu görüşlere yer verdi: “Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun girişimleri ve partimizin yoğun çabaları sonucunda Türkiye’de işçi haklarında iyileştirmeler yapıldı. Emekçilerin, çalışanların haklarında yasal düzenlemelerin yapılması, Parti Temsilcilerimizin mücadelesi ve eseridir. Her alanda insana ve emeğe değer veren bireyler olarak görev bilinci ile yolumuza devam edeceğiz. Bizim dönemimizde işçilerimizin yüzü gülecek, çünkü emeğin ne demek olduğunu biz biliriz. Emekçilere gerçek değeri bizler veririz.” dedi.

Başkan Aydar, “İlkel mücadele sonucu elde edilen Birlik ve Dayanışma Gününü, insanlık onurunun ve emeğin savunulacağı 1 Mayıs İşçi ve Emekçi Bayramı’nı, halkımızla birlikte, emeğin saygınlığına yaraşır bir olgunlukla kutlayacağız. Dünya emekçilerinin 1 Mayıs İşçi ve Emekçiler Bayramını kutluyor, bu uğurda mücadele edip, ölenleri rahmet ve saygı ile anıyoruz.” ifadelerini kullandı.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Uygur Türkü iş adamını öldüren zanlılar Suriye’ye kaçmak üzereyken yakalandı…

Fatih’te vurularak öldürülen Saimaiti Aierken’in katil zanlıları kaçmak üzereyken, Adana’da yakalandı. Şüpheliler Gayrettepe Asayiş Şube …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir