1 Haziran 2020 , Pazartesi
Ana Sayfa / Bölgesel / Asfalt çalışmaları sürüyor…

Asfalt çalışmaları sürüyor…

Ceyhan Belediyesi Belediye Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler Namık kemal mahallesinde sıcak asfalt çalışması başlattı.
Bu dönem içersinde Ceyhan’da asfaltsız yol bırakmamayı hedeflediklerini ifade eden Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, “Ceyhan genelinde yürüttüğümüz çalışmalar hız kesmeden devam ediyor. Öncelikli olarak ihtiyaç duyulan bölgelerden başlayarak sıcak asfalt döküyoruz. Ekiplerimiz Şahin Özbilen, Sarısakal, Muradiye, Gazi Osman Paşa ve Fatih Sultan Mehmet mahallelerimizin ardından Namık Kemal mahallemizde sıcak asfalt çalışmalarına başladı. Bozuk ve deforme olan yolların sağlıklı ve uzun soluklu olarak halkımıza hizmet vermesi için çalışıyoruz. Amacımız Ceyhan’da asfaltsız yol bırakmamaktır. Allah’ın izniyle belirlenen program dâhilinde vatandaşlarımızı yazın tozdan kışın çamurdan kurtaracağız.” dedi. Yapılan sıcak asfalt çalışmalarından dolayı duydukları memnuniyeti dile getiren vatandaşlar ise Belediye Başkanı Alemdar Öztürk başta olmak üzere emeği geçen tüm belediye çalışanlarına teşekkür etti.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Yeni yol kontrol noktası kuruluyor…

Vali Mahmut Demirtaş, Osmaniye-Adana istikametinde trafik yoğunluğunu azaltmak amacıyla Ceyhan Park Mıstık Dinlenme Tesisleri’nde kurulacak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir