29 Ocak 2020 , Çarşamba
Ana Sayfa / Bölgesel / AKP Milletvekili Adayları Ceyhan’da…

AKP Milletvekili Adayları Ceyhan’da…

AK Parti Adana milletvekili adayları Ceyhan ilçesinde düzenlenen mitingde tanıtıldı.

TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanı Necdet Ünüvar, Çamlıyol seçim bürosu önünde düzenlenen mitingde, partilerinin eğitim, sağlık, adalet ve emniyet konusunda birçok ilklere imza attığını belirtti.

İlçeye yapılan yatırımlar hakkında bilgi veren Ünüvar, ‘Ceyhan Üniversitesi’nin kurulması için çalışacaklarını belirterek, şunları söyledi:

“Gençlerimizin eğitim ve öğretimine önem verdik ve Ceyhan’da tam 31 okul inşa ettik. Ceyhan Adalet Sarayı binasını Ceyhan’a kazandırdık ve yeni Ceyhan Devlet Hastanesi binasının inşaatına başladık. Ceyhan’a hizmetlerimiz devam edecektir, bundan kimsenin şüphesi olmasın.”

Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk ise vatandaşlara hizmet etmekten gurur ve mutluluk duyduğunu belirtti.

AK Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni de Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun 10 Mayıs Pazar günü Adana’da yapacağı mitinge tüm vatandaşları davet etti.

Toplantıya, milletvekili adayları Fatma Güldemet Sarı, Sadullah Kısacık, Talip Küçükcan, Mehmet Şükrü Erdinç, Esra Yalvaç, Mehmet Can Yüksek, Mustafa Çalışkan, Asuman Tekin, Kasım Pamuk, Mehmet Faruk Bozkurt, Ramazan Demir, Mehmet Ay, Hasan Berzan Toprak, Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk ile çok sayıda partili katıldı.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Adana’nın 100 yıl su sorunu yok…

Su ve Kanalizasyon İşletmesi (ASKİ) Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanı Aydın Cint, kentte 100 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir