12 Aralık 2023 , Salı
Ana Sayfa / Çevre / ADANA’DA EKMEK POŞETE GİRİYOR…

ADANA’DA EKMEK POŞETE GİRİYOR…

, Adanalıların talep ve memnuniyetlerini dinleyip, İbo Osman Caddesi’nde bazı fırınları denetleyen Başkan Sözlü, yol boyunca faaliyet gösteren esnafı da ziyaret etti.

Sözlü, Sümer Mahallesi Muhtarı Ülkü Okay, Yeşilyurt Mahallesi Muhtarı Günay Şahin ve Fatih Mahallesi Muhtarı Adem Çetin’i ziyaret ederek bilgi aldı.

Belediye ekmek büfelerini de denetleyen Başkan Sözlü, esnafla ve vatandaşla sohbet etti.

Vatandaşın belediye ekmek büfelerinde satılan ekmekle ilgili poşet isteğini geri çevirmeyen Başkan Sözlü, pazartesi gününden (29 Aralık 2014) itibaren Adana Büyükşehir Belediyesi fabrikalarında üretilen ekmeğin büfelerde poşet içinde satılacağını açıkladı.

Adana Büyükşehir Belediyesi ekmeğinin zaten hijyenik koşullarda ve uzmanların gözetiminde üretildiğini, vatandaşa ulaştırılırken de hijyen koşullarının korunması için büyük çaba sarf edildiğini belirten Başkan Hüseyin Sözlü, “Hemşehrilerimiz belediye ekmeğinin poşet içinde satılması arzusunda bulundu. Bizim görevimiz vatandaşın arzu ve isteklerini göz önüne alarak hizmetin kalitesini artırmaktır. 250 gramlık belediye ekmeğinin 40 kuruşa satıldığı Adana, bu konuda Türkiye’nin en ucuz illerinden biri. Gerekli talimatları verdim ve pazartesi gününden itibaren belediye ekmeği poşet içinde satılacak. Seçimden önce hemşehrilerimize, onların refahı ve mutluluğu için çalışacağımıza dair söz verdik. Onlara verdiğimiz sözleri teker teker yerine getiriyoruz. Hemşehrilerimizin huzuru ve daha kaliteli hizmet alması için hiç bir fedakarlıktan kaçınmayacağımızı bir kez daha ifade etmek isterim” dedi.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Adana’nın yüksek kesimlerine kar yağdı…

 Adana’nın yüksek rakımlı ilçelerinde mevsimin ilk karı yağdı. Adana’da geceden bu yana alçak kesimlerde sağanak …

Adana Şehir Hastanesi…

Şehir Eğitim ve Araştırma Hastanesinde, hipertansiyon hastaları, ilaç kullanımını azaltan “renal denervasyon” yöntemiyle tedavi ediliyor. …

Adana’nın yeşil papağanları…

Doğal yaşam alanları Afrika ile Güney Asya olan ve anavatanları dışında popülasyonunu artırarak yerleşik bir tür haline …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir