26 Mayıs 2022 , Perşembe
Son Dakika
Ana Sayfa / Bölgesel / Adana Tabip Odası Yeni Yönetiminde Görev Bölümü…

Adana Tabip Odası Yeni Yönetiminde Görev Bölümü…

Mazbatalarını almalarının ardından yaptıkları ilk toplantıda görev bölümü yapan Adana Tabip Odası Yeni Yönetimi; Başkan Uzm. Dr. Selahattin Menteş, Genel Sekreter Dr. Ahmet Suntur, Sayman Uzm. Dr. Feyzi Kurt, Veznedar Dr. Cüneyt Genç, Üyeler Dr. Figen Doğan Güneş, Dr. Halit Çabuk ve Uzm. Dr. Sedat Yeniocak’tan oluştu.

MESLEKTAŞLARIMIZA VE KENTİMİZE SAHİP ÇIKMAYI SÜRDÜRECEĞİZ

Görevlendirmenin ardından Adana Tabip Odası olarak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da iyi hekimlik değerlerini savunmaya devam edeceklerini söyleyen Adana Tabip Odası Başkanı Uzm. Dr. Selahattin menteş, yönetim kurulu adına yaptığı açıklamada “Hekimlerin tüm sorunlarında her zaman olduğu gibi bundan sonrada yanlarında olacağız. Sağlıkta dönüşüm rezaletini göstermeye ve çözüm önerilerimizi sunmaya devam edeceğiz. Yeni binamızda daha çok sosyal programlar yapıp, hekim meslektaşlarımızla birlikte olacağız. Tüm bunlarla beraber çevre kirliliği, hava kirliliği, yoksulluk gibi halk sağlığını etkileyen konularda da görüşlerimizi halkımızla paylaşıp, kentimize sahip çıkmayı sürdüreceğiz. Her anlamda bizlere destek olan meslektaşlarımıza sonsuz teşekkür ediyoruz.” dedi.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Adana’da darp ve tecavüz girişimi iddiasına tutuklama…

Seyhan ilçesinde, darbettiği kadına tecavüz girişiminde bulunduğu iddiasıyla gözaltına alınan şüpheli tutuklandı. Gürselpaşa Mahallesi‘nde ikamet eden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir