10 Aralık 2019 , Salı
Ana Sayfa / Bölgesel / Adana Rotary Kulübü Uluslararası Fotoğraf yarışması…

Adana Rotary Kulübü Uluslararası Fotoğraf yarışması…

Adana Rotary Kulübü’nün 15 yıl önce başlattığı uluslararası fotoğraf yarışması 24 Mart 2018 tarihinde yapılacak olan jüri toplantısı ile sonuçlanacak….

Rusya’dan Elena Martinyuk, Kıbrıs’tan Gazi Yüksel, Türkiye’den Reha Biler, Erdal Kınacı, Erol Özer, Murat Ali Hersekli ve Sezgin Güvel’in üyeliğini yaptığı uluslararası Jüri toplantısını, Altınoran Galeri’de halka açık bir şekilde yapacak.

Dünyanın 30 civarındaki ülkesinden 1000 katılımcının 4000 civarında eserle katıldığı yarışma, Uluslararası Fotoğraf Sanatı Federasyonu (FIAP), Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu (TFSF), Altınoran Düşünce ve Sanat Platformu ve Mersin Fotoğraf Derneği tarafından desteklenmektedir.

Adana Rotary Kulübü Başkanı Lutfi Soyupak; “Hiç ara vermeden 15 yıl üst üste dünya çapında gerçekleştirdikleri yarışmanın, Adana’nın ismini sanat camiasında duyuran önemli bir etkinlik olduğunu, kulübüne bu başarısı nedeniyle Uluslararası Fotoğraf Sanatı Federasyonu(FIAP)’nun altın madalyası verildiğini” açıkladı.

Juri toplantılarını çeşitli etkinliklerle zenginleştirerek bir festivale dönüştürmeye çalıştıklarından bahseden Soyupak; dört yıldır bu etkinlikleri Çukurova Sanat Günleri içerisinde yaptıklarını da ifade etti.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Yanlışlıkla öldü denilen polisin eşi, “kasten öldürmeden” tutuklandı…

Tabancasını temizlerken kendini vurduğu öne sürülen polis memurunun eşi, kocasını “kasten öldürmeden” tutuklandı. Edinilen bilgiye …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir