16 Aralık 2019 , Pazartesi
Ana Sayfa / Bölgesel / Adana Demirspor’da fatura iki kişiye kesildi…

Adana Demirspor’da fatura iki kişiye kesildi…

Adana Demirspor’da kötü gidişin faturası Orhan Taşdelen ve Hakan Bilgiç’e kesildi. İki futbolcunun sözleşmesi tek taraflı olarak fesih edildi.
Adana Demirspor’da yine kötü sonuçlar futbolcuları seçip getirene değil, fotbolcuya kesildi. Geçen yıl devre arasında, sezon başı alınan 12 futbolcu gönderilmiş ve ara transferde takviye yapılmıştı. Anderson gibi, Batuhan gibi futbolcuları getiren ve Başkan Murat Sancak’ın “Devre arasına kadar sabredeceğiz” söylemiyle çok sayıda futbolcunun devre arasında gönderieleceği gerçeği göz önüne alındığında bu fotbolcuların getirilmesine ses çıkarmayan veya getiren neden gitmiyor sorusu soruluyor. İkinci yarıda gelecek futbolcular da kötü seçim veya uyumsuzluk nedeniyle yine sezon sonu gider mi? endişesi taraftarın içini kemirirken, getirilen fotbolcuların camiaya uyumlu olup olmadığı değil, bu fotbolcuları getirenin veya getirilmesine ses çıkarmayanların bu camiaya uyumlu olup olmadığının irdelenmesi gerekiyor.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Soner Yalçın Adana’da…

Gazeteci-yazar Soner Yalçın, okurlarıyla buluşmaya devam ediyor. Kırmızı Kedi Yayınevi’nden çıkan yeni kitabı Kara Kutu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir