4 Haziran 2020 , Perşembe
Ana Sayfa / Bölgesel / ABİDİN KAYAR’IN KIZININ NİKAHI KIYILDI…

ABİDİN KAYAR’IN KIZININ NİKAHI KIYILDI…

CEYHAN BELEDİYESİ YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ ABİDİN KAYAR KIZININ NİKÂHINI KIYDI

Ceyhan Belediyesi Yazı İşleri Müdürü Abidin Kayar, kızı Feride Nur Kayar’ın nikâhını kıydı.

Adana Seyhan Otel’de düzenlenen düğün merasiminde Kayar ailesinin kızı Feride Nur Kayar ile Erkol ailesinin oğlu Volkan Deniz Erkol hayatlarını birleştirdiler. Düğün merasimine salonu dolduran çok sayıda davetli katıldı. Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk ve eşi Kübra Öztürk de genç çifti mutlu gününde yalnız bırakmadı.

Evlenen çifte mutluluklar dileyen Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, çiftin nikâhlarını kıymak üzere gelin hanımın babası Ceyhan Belediyesi Yazı İşler Müdürü Abidin Kayar’ı davet etti.

Kendi kızının nikâhını kıyan Abidin Kayar, “Bugüne kadar çok sayıda kişinin nikâhını kıydım şimdi sıra kızıma geldi. Kendi evladının nikâhını kıymak çok farklı bir duygu. Bizleri bu mutlu günümüzde yalnız bırakmayan başta Sayın Belediye Başkanımız Alemdar Öztürk Bey olmak üzere herkese çok teşekkür ediyorum. Allah hepsinden razı olsun.” dedi.

Başkan Alemdar Öztürk’ün eşi Kübra Öztürk ise genç çiftin evlilik cüzdanını çiçeği burnunda gelin Feride Nur’a vererek bir ömür boyu mutluluklar diledi.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Ceyhan’da 2 kişiyi yaralayan 3 kişi yakalandı…

Ceyhan’da, 2 kişiyi silahlı yaraladığı ileri sürülen 3 kişi gözaltına alındı.Edinilen bilgiye göre, Hürriyet Mahallesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir