5 Ağustos 2021 , Perşembe
Ana Sayfa / Bölgesel / 9 katlı binanın çatısından düşen kadın yaşamını yitirdi!

9 katlı binanın çatısından düşen kadın yaşamını yitirdi!

Adana’da yoldan geçen vatandaşlar sokak ortasında bir cansız beden buldu. Ekipler çevredeki güvenlik kameralarını izleyerek kadının 9 katlı işhanının çatısından düştüğünü öğrendi. Talihsiz kadının nasıl düştüğü ise araştırılıyor.
Seyhan ilçesine bağlı Çınarlı Mahallesinde iddiaya göre, vatandaşlar sokakta yerde hareketsiz yatan bir kadını görünce sağlık ekiplerine ve polise haber verdi. 9 KATLI BİNANIN ÇATISINDAN DÜŞMÜŞ Olay yerine gelen sağlık ekipleri kadının hayatını kaybettiğini tespit etti. Bunun üzerine polis, ölümüyle ilgili inceleme başlattı. Yapılan çalışmada çevredeki bir iş yerinin güvenlik kamerasında kadının binadan düştüğünü gösteren kayıtlar ortaya çıktı. Polis 9 katlı işhanının çatısına çıktığında kadının çantasını buldu.
9 katlı binanın çatısından düşen kadın yaşamını yitirdi! Polis, şüpheli ölümün peşine düştü. Çantadan çıkan kimlikle kadının isminin Vuslat Tüşümel (53) olduğu belirlendi. Polis şimdi kadının nasıl düştüğünü belirlemek için araştırma başlattı. Bu arada, olay yerine gelen bir kedinin kadının başından ayrılmaması dikkat çekti.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Sulama kanalına düşen otomobilin sürücüsü yaralandı…

Adana’da sulama kanalına düşen otomobilin sürücüsü hastaneye kaldırıldı.Merkez Seyhan İlçesi Mavi Bulvarda Zafer Özkul’un kullandığı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir