13 Aralık 2019 , Cuma
Ana Sayfa / Bölgesel / Rahmi Pekar Boş Durmuyor…

Rahmi Pekar Boş Durmuyor…

Adana Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (ASKİ) Genel Müdürü Rahmi Pekar, bürokratlarıyla birlikte Saimbeyli ve Feke ilçelerini ziyaret etti.

Rahmi Pekar öncelikle, kısa süre öncesinde bir rahatsızlık geçiren Feke İlçe Belediye Başkanı Ahmet Sel’e geçmiş olsun ziyaretinde bulundu. Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Pekar, ‘’İnşallah en kısa süre içerisinde sağlınıza kavuşursunuz. Birlikte yapacak daha çok işimiz var.’’ diye konuştu.
Feke Belediye Başkanı ise Pekar’ın ziyaretinin kendisine büyük moral olduğunu belirterek, ‘’ASKİ ilçemizde çok güzel çalışmalara imza atıyor. Susuzluk sorunu yaşayan bölgelerimize hemen müdahale ediyor. Genel Müdürümüz nezdinde emeği geçen herkese teşekkür ederim.’’ dedi.

Daha sonra Saimbeyli’ye giden Rahmi Pekar, ilk olarak Saimbeyli Belediye Başkanı Mustafa Şahin Gökçe’yi makamında ziyaret etti. Yapılan ve yapılacak olan projelerin konuşulduğu ziyarette Başkan Gökçe, Adana Su ve Kanalizasyon İdaresi’nin ilçelerdeki sorunlara anında müdahale ettiğini vurguladı. Gökçe, ‘’Kırsaldaki vatandaşlarımızın yıllardır süregelen önemli problemleri var. Vatandaşlarımız ciddi boyutta sıkıntı çekiyor. Özellikle bu bölge, Saimbeyli, Feke, Tufanbeyli, hep sıkıntılı. Ancak Sayın Hüseyin Sözlü’nün Adana Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevine seçilmesiyle birlikte çok şey değişti. Vatandaşlar hizmet görmeye başladı. Rahmi Pekar da ASKİ Genel Müdürü olduktan sonra su ve altyapıyla ilgili sorunlarımız çözülmeye başlandı. İlçem için yapılanlara, vatandaşlarım adına teşekkür ediyorum. Devamının geleceğine de canı gönülden inanıyorum.’’ şeklinde konuştu.
Ziyaretin ardından gençlere ücretsiz hizmet veren Saimbeyli Gençlik Merkezi’ne giden ASKİ Genel Müdürü ve bürokratları, öğretmenler ve kursiyerler ile sohbet etti. Akabinde ASKİ Saimbeyli Şubesi’ni ziyaret eden Genel Müdür Pekar, personellerle sohbet etti. Kırsaldaki vatandaşların ASKİ’nin çalışmalarından çok memnun olduğunu belirten Rahmi Pekar, çalışanlarına emeklerinden dolayı teşekkür etti.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Yüreğir’de sosyete pazarı açıldı…

Yüreğir ilçesinde sosyete pazarı açıldı. Sosyete pazarı, pazar günleri PTT Evleri Kapalı Semt Pazarında, çarşamba …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir