1 Haziran 2020 , Pazartesi
Ana Sayfa / Bölgesel / 41 sinekle mücadele aracı bağlandı…

41 sinekle mücadele aracı bağlandı…

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ın göreve gelmesinin ardından yeniden başlayan sinekle mücadelede kullanılan 41 “Sinekle Mücadele aracı”; ihaleyi yapan dönemin Başkanı Hüseyin Sözlü yönetiminin ödemeleri yapmamış olması nedeniyle firmanın şikayeti üzerine polis tarafından bağlandı.
Seyhan Danışma Kurulunda konuşan Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, geçmiş yönetimin ihaleyi verdiği firmaya ödeme yapmadığı için sinekle mücadele araçlarının bağlandığı haberlerini aldıklarını kaydetti. 41 Aracın bağlandığını aktaran Karalar “Hani diyorlar ya “şikayet etmeyin” diye. Biz şikayet etmiyoruz. Herkes bilsin diye anlatıyoruz. Sen ihaleyi verdiğin firmaya ödeme yapmıyorsun, şimdi firma da şikayet edip, sinekle mücadele ettiğin aracı bağlatıyor. Sonra “Bahane üretmeyin” diyorlar. Biz her sorunu çözeriz. Ama bunları da kamuoyunun bilmesi için anlatıyoruz” diye konuştu.
Başkan Karalar, Sinekle Mücadele araçları ile alakalı sorunun çözümü için girişimlere başlandığını da kaydetti.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Yeni yol kontrol noktası kuruluyor…

Vali Mahmut Demirtaş, Osmaniye-Adana istikametinde trafik yoğunluğunu azaltmak amacıyla Ceyhan Park Mıstık Dinlenme Tesisleri’nde kurulacak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir