17 Ekim 2019 , Perşembe
Ana Sayfa / Bölgesel / 250 BİN FİDAN DAĞITILACAK…

250 BİN FİDAN DAĞITILACAK…

BAŞKAN ALEMDAR ÖZTÜRK: İKİ YÜZ ELLİ BİN FİDAN DAĞITMAYI HEDEFLİYORUZ

Ceyhan Belediyesi tarafından başlatılan ‘160 Bin Hemşehrimize 160 Bin Fidan’ kampanyası çerçevesinde mercimek mahallesinde fidan dağıtıldı.

Farklı noktalara kurulan stantlarda vatandaşlara çeşitli türlerde fidan dağıtan Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, amaçlarının gelecek kuşaklara daha yeşil ve daha temiz bir Ceyhan bırakmak olduğunu söyledi.

HEDEFİMİZ: CEYHAN İÇİNDE YEŞİL DEĞİL, YEŞİLLER İÇERİSİNDE BİR CEYHAN
Başkan Alemdar Öztürk, “ başlattığımız ‘160 bin hemşehrimize 160 bin fidan’ kampanyasında şuan itibariyle 170 bin civarında fidan dağıttık. Vatandaşlarımızın yoğun ilgisi nedeniyle fidan kampanyamızda bu sayıyı Allah’ın izniyle 250 bine çıkarmayı hedefliyoruz. Hemşehrilerimin bu fidanlara sevgini de katarak geleceğe en güzel şekilde bırakacağınıza inanıyorum. Kampanyamıza ilgi gösteren ve destek veren herkesten Allah razı olsun.” dedi.
‘Ceyhan içinde yeşil değil, yeşiller içerisinde Ceyhan’ sloganını gerçekleştirmektir için kampanyayı çok önemsediklerini belirten Başkan Alemdar Öztürk, ağacı ve ormanı korumanın da her vatandaşın görevi olduğunu anımsattı.
Uygulamadan duydukları memnuniyeti dile getiren vatandaşlar ise Belediye Başkanı Alemdar Öztürk’e teşekkür etti.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Bebek, annesi emzirirken boğularak öldü…

2,5 aylık bebek, annesi emzirirken sütün nefes borusuna kaçması sonucu hayatını kaybetti. Bebeğin cenazesi teyzesinin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir