3 Temmuz 2020 , Cuma
Ana Sayfa / Bölgesel / 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı…

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı…

Vali Mahmut Demirtaş, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

Demirtaş, mesajında, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 99. yıl dönümünü tüm dünya çocukları ile bir kez daha büyük bir gurur ve coşkuyla kutladıklarını belirtti.

Demirtaş, şunları kaydetti:

“Büyük Önder Atatürk’ün ülkemiz ve tüm dünya çocuklarına armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, insanların barış ve huzur içinde yaşayacakları bir dünyanın oluşması umudunun, minik yürekler aracılığıyla tüm insanlığa verilen en anlamlı mesajıdır. Bununla birlikte sevgi dolu kalpleri, gülen gözleriyle, milletimizin umut çiçekleri, aydınlık yarınlarımızı kucaklayan güçlü kolları olan çocuklarımız, ülkemizin her alanda gelişmesinin, muasır medeniyetler seviyesinin üstüne çıkmasınında en önemli teminatıdır. Çocuklarımızın sorumluluklarının bilincinde, ülkesini ve milletini seven, ufku geniş, büyük düşünen, bilim ve teknolojiye vakıf bir şekilde yetiştiğine şahit olmak, ülkemizin geleceğinin emin ellerde olduğunu görmek, bugün yaşadığımız sevinci, coşkuyu ve gururu arttırmakta, geleceğe dair umutlarımızı pekiştirmektedir.”

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Adana Demirspor, Süper Lig hedefinden emin…

Akdeniz ekibi, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında ara verilen ligin yeniden başlamasının ardından yaptığı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir