17 Ekim 2019 , Perşembe
Ana Sayfa / Bölgesel / 2015 HALK TOPLANTISI…

2015 HALK TOPLANTISI…

CEYHAN BELEDİYESİ 2015 YILININ İLK HALK GÜNÜ TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ

Ceyhan Belediyesi 2015 yılının ilk halk günü toplantısını gerçekleştirdi.
‘Halk Günü’ toplantılarında amaçlarının vatandaşların istek ve taleplerini dinlemek; çözüm bulmak olduğunu vurgulayan Belediye Başkan Alemdar Öztürk, Ceyhanlılara kadirşinaslıklarından dolayı teşekkür ettiğini ifade etti.

Yeni yılın ilk halk günü toplantısında konuşan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk; “yeni yılda şahsınıza, ailenize, ülkemize ve tüm insanlığa Rabbül Âleminden hayırlar diliyorum. İki gün önce 93. yılını kutladığımız Ceyhan’ımızın kurtuluş gününde başta Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm kurtuluş destanı kahramanlarını bir kez daha rahmet ve minnetle anıyorum. Cenab-ı Allah, milletimize bir daha kurtuluş destanı yazdırmasın.” Dedi.

ALEMDAR ÖZTÜRK: VERDİĞİMİZ SÖZLERİN ÜZERİNDE HASSASİYETLE DURACAĞIZ
Ceyhan Belediyesi olarak gerçekleştirdikleri insan odaklı çalışmalarla hızla gelişen, değişen ve yükselen bir Ceyhan vizyonu oluşturma gayret etiklerini belirten Başkan Alemdar Öztürk şunları söyledi:
“ Üreten bir Ceyhan için saf ve katılımcı yönetim anlayışımız var. Halk günlerimiz bunun en büyük göstergesidir. 2015 yılında da seçim öncesi verdiğimiz tüm sözlerimizin üzerinde hassasiyetle durarak projelerimizi gerçekleştirip Ceyhan’ımızı hak ettiği noktaya getirmenin gayretinde olacağız. Bizlere gösterdikleri bu kadirşinaslıktan dolayı da tüm hemşehrilerime çok teşekkür ediyorum. Allah hepinizden razı olsun”

Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği 14. halk günü toplantısında belediye başkan yardımcıları ve birim müdürleri de hazır bulundu.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Bebek, annesi emzirirken boğularak öldü…

2,5 aylık bebek, annesi emzirirken sütün nefes borusuna kaçması sonucu hayatını kaybetti. Bebeğin cenazesi teyzesinin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir