25 Ocak 2020 , Cumartesi
Ana Sayfa / Bölgesel / 1500 Kişiye Yemek Verdi…

1500 Kişiye Yemek Verdi…

Yumurtalık’a bağlı Sugözü köyünde muhtarlığı kazanan Kemal Özbenli, köylülere teşekkür için 10 koyun kesip, 1500 kişiye yemek verdi. Karşısındaki iki rakibine karşı 700 seçmenin 442 oyunu alarak seçilen ve aynı zamanda Sugözü Çevre Koruma Derneği Başkanı olan Özbenli, köylülere seçim süresince ne söz verdiysem tümünü yerine getireceğim dedi.

İlk olarak köye 50 masa, 500 sandalye alarak işe başlayan Özbenli, Düğün, Nişan, Cenaze için sandalye ile işe başladıklarını ve gerisinin geleceğini vurgulayan Özbenli “Yemeğimize katılan tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Bundan sonra kolları sıvayıp köyün gelişmesi için çalışacağım. Yanı başımızdaki Termik Santralden faydalanamıyoruz. Santral yetkilileriyle görüşüp köylü gençlerimizin işe girmesi için çalışacağım. Bu verdiğimiz yemekte son olmayacak. Bundan sonra Nisan ayının ilk haftasında yine yemek verip, Festival havasına çevireceğim” dedi.

Törene Mhp’den yeni seçilen Yumurtalık Belediye Başkanı Türkeş Filik, Belediye Meclis üyeleri ve çevre köylerden gelenlerde katıldı.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

6 saatlik orman yangını; 20 hektar alan kül oldu…

Karaisalı’da ormanlıkta, dün akşam yangın çıktı. Alevler, itfaiye ekiplerinin 6 saatlik müdahalesi sonucu söndürüldü. Yangında, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir