24 Ağustos 2019 , Cumartesi
Ana Sayfa / Bölgesel / Yeni Oyuncular Yetiştirecek Atölye Açıldı…

Yeni Oyuncular Yetiştirecek Atölye Açıldı…

Oyuncu Zeynep Kankonde ve Necmettin Selek tarafından kurulan “Mujinga Oyunculuk Atölyesi” çalışmalarına başladı. Adana’da çekilen Yeni Gelin dizisi nedeniyle kente geldiğini ve yerleşmeye karar verdiğini belirten Kankonde, “Bu okul ile Çukurova’da bir ekol oluşturacağımıza inanıyoruz” dedi.

Okulun tanıtımı amacıyla düzenlenen lansmanda kurucular Zeynep Kankonde ve Necmettin Selek’in yanı sıra sahne sanatlarında yetenek ve kariyerleri ile tanınan Halil İbrahim Kurum, Doğukaan Uğurlugülbüken ve Anıl Alp da okulda nasıl çalışmalar yapacaklarını anlattı.

Sınırlı sayıda bir çocuk iki de yetişkin grubu oluşacağı, okul ile ilgili geniş bilgiye ‘mujinga.com.tr’ adlı web sitesinden ulaşılabileceği belirildi,

Yeni Gelin dizisinde oynayan Halil İbrahim Kurum’a çocuklar büyük ilgi gösterirken 20’yi aşkın dizi ve filmde rol alan, Müjdat Gezen Sanat Merkezi dahil çeşitli kurumlarda öğretmenlik yapan Zeynep Kankonde de çağdaş ve pedagoji bilimini öne alarak bir eğitim uygulayacaklarını söyledi.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Olta Balıkçılığı Festivali 8 Eylül’de…

Karataş’ta 8 Eylül tarihinde ’1. Olta Balıkçılığı Festivali’ düzenlenecek. Adana Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Denizcilik ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir