Son Dakika
16 Aralık 2018 Pazar

“Vatandaşlarımız, Sosyal Markete Katkıda Bulunmalı”…

17 Ağustos 2018 Cuma, 18:19

Vali Mahmut Demirtaş, yeni ve modern bir hizmet binası kazandırmak için gerekli çalışmaların sürdüğü Seyhan İlçe Kaymakamlığı bünyesinde faaliyet gösteren Sosyal Yardımlaşma Vakfı’nda incelemelerde bulundu. Demirtaş, “Sosyal markete vatandaşlarımız katkı koymalı” dedi.

Seyhan İlçe Kaymakamlığı görevini vekaleten yürüten Vali Yardımcısı İsmail Hakkı Ertaş ve İl Sosyal Yardımlaşma Vakfı Müdürü Gökhan Sezer’in de hazır bulunduğu incelemeleri sırasında yetkililerden bilgiler alan Vali Mahmut Demirtaş, sosyal yardımlaşma vakfının gerçekleştirdiği çalışmalar hakkında ayrıntılı bilgiler aldı ve yaşanan yoğunluktan dolayı vakfin hizmet alanının genişletilmesi yönündeki taleplerin dile getirilmesinin ardından, bu konudaki çalışmaların bir an önce başlatılması talimatı verdi.

Vali Mahmut Demirtaş, Sosyal Yardımlaşma Vakfı’ndaki incelemeleri ve yetkililerden bilgi almasının ardından, kaymakamlık bünyesinde bulunan ve ihtiyaç sahibi muhtaç vatandaşların çeşitli gereksinimlerini karşılayan “Sosyal Market”te incelemelerde bulundu.

Vatandaşların ihtiyaçlarının karşılanmasında önemli bir misyonu yerine getiren “Sosyal Market” uygulamasının yaygınlaşmasının hayli yararlı olacağına inandığını belirten Vali Mahmut Demirtaş, uygulamayı yaşama geçiren yetkililere teşekkür ederek, tüm vatandaşları sosyal markete katkıda bulunmaya çağırdı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.