Son Dakika
16 Aralık 2018 Pazar

ÇGC Türk Sanat Müziği Korosu, Yılın İlk Bahar Konserini Verdi…

11 Nisan 2018 Çarşamba, 21:16

Çukurova Gazeteciler Cemiyeti (ÇGC) Türk Sanat Müziği Korosu, Adana Büyükşehir Belediyesi Tiyatro Salonu’nda sanat müziği severlere muhteşem bir konser verdi.
ÇGC Türk Sanat Müziği Korosu konserinde konuşan, Çukurova Gazeteciler Cemiyeti korolardan sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Sefa Saygıdeğer, “Cemiyetimiz her geçen gün daha da iyi işler yapmak için çalışıyor. Bildiğiniz gibi cemiyetimizi yeni bir konseptle üyelerimize daha yaraşır bir hale getirmek için sayın başkanımız ve yönetim kurulumuz büyük çaba sarf ediyor. Bunun yanı sıra sosyal ve kültürel etkinliklerimize de devam ediyoruz. Bu bağlamda bugün burada bu konserin gerçekleşmesinde başta koro şefimiz Aygül Altınok Tutu’ya, kıymetli saz heyetine ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Keman’da Veysel Başözdeş, Ud’da Orhan Karaoğuz, Kanun’da Polat Göçen, Ney’de Servet Tamer, Ritmlerde Emre Behmen, Sancar Tutu ve Şemsettin Özdağ’dan oluşan saz heyetinin konseri büyük ilgi gördü.
Konser sonrası Sefa Saygıdeğer, ÇGC Kurucu üyeleri Vahap Unkat ve Musa Alkan ile birlikte Şef Aygül Altınok Tutu’ya ve koronun en genç solisti Verda Tutu’ya çiçek vererek teşekkür ettiler.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.