Son Dakika
16 Aralık 2018 Pazar

Ceyhan Belediyesinden Tiyatro Etkinliği…

16 Mart 2018 Cuma, 20:28

18 Mart Çanakkale Zaferi’nin 103. yıl dönümü ve Şehitleri Anma Günü nedeniyle Ceyhan Belediyesi’nce kurtuluşa kadar dönmediler tiyatro etkinliği ile birlikte Çanakkale 1915 gezici müzesi sergilendi.

Murat Gögebakan Kültür Merkezi’nde Çanakkale Zaferi’nin 103. Yılı nedeniyle kurtuluşa kadar dönmediler tiyatro etkinliğine Ceyhan Belediye Başkan vekili Ali Alper Boydak Adına Başkan yardımcısı Zafer Bakır, Belediye meclis üyeleri, Daire müdürleri ile çok sayıda vatandaşlar katıldı.

Etkinlikte bir konuşma yapan Ceyhan Belediye Başkan Yardımcısı Zafer Bakır, Çanakkale ruhunu yineden yaşattıkları için tiyatro gösteriminde emeği geçenlere teşekkür ederek “2 saniye sonra öleceklerini bilerek şehit düşen Çanakkale şehitlerimizle ne kadar övünsek azdır. Onlar, işgalcilere bu vatanı teslim etmediler. İşte aynı ruhla milletimiz, 15 Temmuz’da da ülkemizi bölmek isteyenlere geçit vermedi. Çanakkale Zaferi’mizin 103. Yılında başta Çanakkale şehitlerimiz olmak üzere tüm aziz şehitlerimize rahmet ve minnetle anıyorum gazilerimize ve yakınlarına da şükranlarımı sunuyorum.” Dedi.

Murat Gögebakan Kültür Merkezi’nde izleyicilerle buluşan tiyatro gösterimi büyük beğeni topladı. Tiyatro gösteriminin ardından Çanakkale 1915 gezici müzesi sergilendi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.