25 Haziran 2019 , Salı
Ana Sayfa / Bölgesel / Ceyhan’a 499 TOKİ Konutu…

Ceyhan’a 499 TOKİ Konutu…

Ceyhan İlçe Teşkilatı’nın iftar programı için beraberindeki yönetim kurulu üyeleriyle birlikte ilçeye glen Başkan Fikret Yeni, iftar saatine kadar esnafı ziyaret etti. Esnaf ve vatandaşların sorunlarını dinleyen Başkan Yeni, AK Parti Hükümeti’nin hizmetlerini anlattı. TOKİ tarafından ilçeye 499 konut yapılacağı müjdesini veren Yeni, ihalenin 27 Nisan 2016’da yapıldığını ve inşaatın da önümüzdeki günlerde başlayacağını söyledi.

Konutların Belediye Evleri ile Yarsuvat Mahallesi’nde bulunan 40 bin metrekare arsa üzerine inşa edileceğini belirten Başkan Fikret Yeni, “Proje kapsamında inşa edilecek 499 konutun 331’i 2+1 planında, 168’i de 3+1 planında tasarlandı. Konutlar zemin+6 kat şeklinde inşa edilecek. Proje kapsamında ayrıca ticaret merkezi ile altyapı ve çevre düzenlemesi işi yer alıyor. Yüklenici firmayla yapılan sözleşmeye göre, 600 günde tamamlanacak olan proje kapsamında bin 729 adet ağaç dikilecek” dedi.

Başkan Fikret Yeni, AK Parti Adana Milletvekili Talip Küçükcan, il ve ilçe yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Ceyhan Ziraat Odası’nı da ziyaret etti. Oda Başkanı Muhammet Bulut ve yönetim kurulu üyeleriyle bir süre sohbet eden Milletvekili Talip Küçükcan, Başkan Fikret Yeni ve beraberindekiler daa sonra ilçe meydanındaki iftar alanına geçti.

İftar programına iştirak eden Milletvekili Talip Küçükcan, İl Başkanı Fikret Yeni, Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan ve AK Parti Ceyhan İlçe Başkanı Süleyman Ulu, masaları tek tek dolaşarak davetlilerle sohbet etti ve onların istek ve sorunlarını dinledi.

Küçükcan, Yeni ve Ulu yaptıkları selamlama konuşmasında da meydanı dolduran kalabalığın Ramazan’ını, Kadir Gecesi’ni ve Ramazan Bayramı’nı tebrik etti.

İftar programı, ilahi ve semazen gösterisinin ardından sona erdi.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Oklu kirpi avlayan 3 kişiye para cezası…

Yasak olmasına rağmen oklu kirpi avlayan 3 kişiye idari yaptırım cezası uygulandı. Sarıçam ilçesinde Doğa …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

three + 12 =