Son Dakika
10 Aralık 2018 Pazartesi

Çağdaş Türkiye için çalışıyoruz…

29 Mayıs 2018 Salı, 20:12

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana Milletvekili Zülfikar İnönü Tümer, 24 Haziran seçimlerinde Türkiye’nin rahat bir nefes alabilmesi için canla başla mücadele ediyor. Seçim çalışmaları kapsamında CHP Adana Milletvekili Adayları Oya Tekin ve Osman Berke Duvan’la birlikte Ceyhan ilçesine adeta çıkarma yapan Tümer, “Halkımızın refahı için, çocuklarımızın çağdaş geleceği için her alanda var olacağız” dedi.
CHP Ceyhan İlçe Başkanı Kadir Aydar ve ilçe örgütünü ziyaretinin ardından neredeyse tüm köyleri gezen Tümer, hak, hukuk, adalet ve özgürlük mücadelesinin aralıksız devam edeceğini vurguladı. Ceyhan ilçesine bağlı Birkent, Eskikent, Yenikent, Dağıstan, Kösreli, Altıgöz, Günlüce, Burhanlı, Tatarlı, Çataklı, Mustafabeyli köylerinde köylü, çiftçi, esnaf ve vatandaşlarla dertleşen Tümer, “Vatandaşın derdi bizim derdimiz. 24 Haziran’da hep birlikte rahat bir nefes almak için artık tamam diyelim” şeklinde konuştu.
Adana’nın tarih, turizm, tarım, sanayi ve ticaret geçmişi ve altyapısıyla dünyada öne çıkan bir bölgede yer almasına karşın 16 yıldan bu yana hiç bir gelişim gösteremediği gibi insanların mutsuz ve umutsuz bir yaşam sürdüğü kent haline geldiğini vurgulayan Tümer ve CHP kadroları Ceyhanlılardan büyük ilgi gördü. Bereketli toprakların yetiştirdiği dünyaca ünlü edebiyatçı Yaşar Kemal’in okuduğu Burhanlı İlkokulu’nu da gezen Tümer ve CHP’liler çağdaş bir Türkiye’nin kapılarını aralamak için tüm vatandaşları CHP çatısı altına davet etti.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.