23 Mart 2019 , Cumartesi
Ana Sayfa / Bölgesel / Boydak’dan Bakan ve Meclis Başkanına Ziyaret…

Boydak’dan Bakan ve Meclis Başkanına Ziyaret…

Ceyhan Belediye Başkan Vekili Ali Alper Boydak Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlığına seçilen Binalı Yıldırım’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ankara’da bir dizi ziyaretler gerçekleştiren Ceyhan Belediye Başkan vekili Ali Alper Boydak, TBMM Başkanı Binalı Yıldırım’ı makamında ziyaret ederek yeni görevlerinde başarı dileklerinde bulundu. AK Parti Adana İl Başkanı ve AK Parti Adana Milletvekilleri ile birlikte Meclis Başkanı Binali Yıldırım’ı ziyaret eden Boydak, Ceyhan’a yapılması planlanan projeler ve stratejik alanlar hakkında bilgi aktardı.

Başkan Boydak ziyaret ile ilgili şu açıklamalarda bulundu; “ Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin ilk Meclis Başkanı olarak seçilen eski Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım’ı makamında ziyaret ederek yeni görevlerinde başarılar diledik. Çalışmalarımız hakkında bilgi aktararak, değerli hemşerilerimizin selamlarını ilettik” dedi.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Hükümlülerden Adalet Ormanı’na 3 Bin Fidan…

Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü tarafından başlatılan “Ağaçlandırma ve Koordinasyon Projesi” kapsamında Adana’da …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

4 + eight =