19 Mart 2019 , Salı
Ana Sayfa / Bölgesel / Boydak: ”Ceyhanlılar hak ettiği hizmete kavuşacak”…

Boydak: ”Ceyhanlılar hak ettiği hizmete kavuşacak”…

Ceyhan Belediye Başkan Vekili Ali Alper Boydak, Gençlik ve Spor Bakanlığı’ndan gelen inceleme heyeti ile birlikte projelerini değerlendirdi.

Ceyhan Belediye Başkan Vekili Ali Alper Boydak’ın projeleri arasında bulunan ve yapılaması planlanan 5 halı saha ve yüzme havuzu için Ceyhan’a gelen Gençlik ve Spor Bakanlığı heyeti yer tespiti ve incelemelerde bulundu.

Gençlik ve Spor Bakanlığı’ndan gelen inceleme heyeti ile yer tespiti yapan Ceyhan Belediye Başkan Vekili Ali Alper Boydak, ‘’Mevcut sentetik saha yanına 3 adet, 1 adet Gürbüz Karakuş Okulu bahçesine, 1 adet Fevzi Çakmak Okulu olmak üzere toplam 5 adet halı saha ve kapalı spor salonu bahçesine yüzme havuzu kompleksi ve diğer spor tesisleri projelerimizle ilgili yer incelemesi yaptık. Hükümetimizin projelerimiz üzerine görevlendirdiği ekip ile istişarelerde bulunduk. İnşallah yakın zamanda Devletimizin desteği ile bu projeleri hayata geçireceğiz. Rabbim nasip ederse hayallerimizi, yerinde ve doğru projelerimiz ile yaparak Ceyhanlı hemşerilerimize hak ettiği değerlere ve hizmetlere kavuşturacağız’’ diye konuştu.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Adana Şehitleri Andı…

Adana’da 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 104’üncü yılı dolayısıyla Asri Mezarlık’taki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir