25 Mayıs 2019 , Cumartesi
Ana Sayfa / Bölgesel / Borsadan Öğrencilere Kırtasiye Yardımı…

Borsadan Öğrencilere Kırtasiye Yardımı…

Ceyhan Ticaret Borsası (CTB), 2018–2019 eğitim öğretim yılında, Ceyhan’da faaliyet gösteren okullarda eğitim gören maddi durumu iyi olmayan öğrencilere kırtasiye yardımında bulundu.

Türkiye Odalar Borsalar Birliği (TOBB) Tarafından koordine edilen ve Ceyhan Ticaret Borsası tarafından hazırlanan kırtasiye paketleri maddi durumu iyi olmayan öğrencilere ulaştırarak eğitime katkıda bulundu.
İMKANLARI OLMAYANLARA YARDIM EDİLDİ
İlçe merkezi ve İlçeye bağlı bulunan okulları ziyaret eden Ceyhan Ticaret Borsası Genel Sekreteri Yeliz Aydar “Hazırlanan kırtasiye paketlerini okullarımızın idarecilerine teslim edilmesinin ardından öğrencilere dağıtıldığını belirten Aydar buradaki amacımız eğitim görüp maddi imkânları olmayan öğrencilerimize kırtasiye yardımında bulunduk” dedi.
YARARLI HER PROJEDE YER ALMAYA DEVAM EDECEĞİZ
Ceyhan Ticaret Borsası Başkanı Mustafa Aydar bazı Okullarda Eğitim görüp maddi durumu iyi olmayan öğrencileri tespit ederek kırtasiye yardımında bulunduklarını ifade eden Başkan Aydar En büyük yatırımın eğitime yapılan yatırım olduğunun altını çizdi ve geleceğin büyükleri, geleceğimizin teminatları olan öğrencilerimize her türlü desteğin verilmesi gerektiğini belirtti ve “Daha önceki yıllarda olduğu gibi inşallah bundan sonraki zamanlarda da eğitim camiasına desteklerimiz sürecek. Biz Ceyhan Ticaret Borsası olarak sadece eğitim camiasına değil, imkânlarımız doğrultusunda Ceyhan ve Ceyhanlı’nın yararına olacak her projede yer almaya devam ediyoruz dedi”

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Velinin darp ettiği öğretmene destek…

Bir ortaokulda veli tarafından darp edilen öğretmene eğitimcilerden destek geldi. Eğitim-Bir-Sen Adana Şube Başkanı Mehmet …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 × five =