24 Temmuz 2019 , Çarşamba
Ana Sayfa / Bölgesel / BAŞKAN FİLİK; ”İLÇEMİZE BİRLİKTE HİZMET EDELİM.”

BAŞKAN FİLİK; ”İLÇEMİZE BİRLİKTE HİZMET EDELİM.”

Yumurtalık Belediye Başkanı Türkeş FİLİK, belediye sınırları içerisinde bulunan mahallelerde sorunların tespiti, vatandaşların belediyenin hizmetleri ile ilgili görüş ve önerilerinin de yer aldığı bir çalışma başlattı.

Çalışma ile ilgili açıklama yapan Başkan FİLİK; çözüm odaklı belediyecilik anlayışı ile ilçemiz sınırları içerisinde bulunan tüm mahallerde her haneye girerek vatandaşlarımızın beklenti, öneri ve şikayetlerini yüz yüze alıp, sorunların çözümü noktasında Adana Büyükşehir veya ilçe belediyesi ayrımı yapmadan çözebildikleri sorunları çözeceklerini, belediye sorumluluğunda olmayan sorunları ise ilgili kurum ve kuruluşlara bildireceklerini ifade etti.
Yapılan çalışma ile; hazırlanan rapor doğrultusunda, eksikliklerin tespit edilip, Adana Büyükşehir Belediyesi ile koordineli olarak, hizmetlerin aksamadan yerinde giderilmesini hedeflediklerini belirtti.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Bahçelerinde Hint keneviri yetiştiren iki komşu yakalandı…

Bahçelerinde Hint keneviri yetiştiren iki komşu gözaltına alındı. Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, yaptıkları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

five × 4 =