Son Dakika
16 Temmuz 2018 Pazartesi

Başarılı Güreşçilere Ödül…

06 Ekim 2017 Cuma, 18:45

Ceyhan Belediye Başkan vekili Ali Alper Boydak, Türkiye şampiyonalarında çeşitli kategorilerde 8 madalya kazanarak Ceyhan’ın adını duyuran güreşçileri altınla ödüllendirdi.

Ceyhan Belediyesi Güreş Takımı sporcuları, güreş sorumlusu Erdoğan Akkuş ve antrenörleri ile birlikte Ceyhan Belediye Başkan vekili Ali Alper Boydak’ı ziyaret ederek, kazandıkları madalyaları takdim etti.

Ceyhanlı güreşçilerin elde ettiği başarılardan dolayı gurur duyduğunu belirten Başkan vekili Boydak, başarılarının devamını diledi.

BOYDAK: SİZLER DAHA İYİSİNE LAYIKSINIZ

Başarılı güreşçileri ve antrenörlerini Cumhuriyet altını ile ödüllendiren Belediye Başkan vekili Ali Alper Boydak, “ sizlerle gurur duyuyorum. Elde ettiğiniz başarılarla Ceyhan’ın gururu oldunuz, ödüllerin daha iyisine layıksınız. Ceyhan Belediyesi olarak her zaman yanınızda olacağız. Başarılarınızın devamını dilerim” dedi.

Güreş Takımı Sorumlusu Erdoğan Akkuş ise gösterdiği ilgiden dolayı Başkan vekili Ali Alper Boydak’a teşekkür ederek “ Başkanımızdan Allah razı olsun. Her zaman maddi ve manevi olarak yanımızda yer aldı. Bizler de belediyemizin ve ilçemizin adını duyurmak adına elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz.” dedi.

Başarılı güreşçiler, daha sonra kazandıkları madalyaları Başkan vekili Boydak’a takdim ederek hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.