19 Şubat 2019 , Salı
Ana Sayfa / Bölgesel / Amatör Spor Kulüplerine 376 Bin Lira Yardım…

Amatör Spor Kulüplerine 376 Bin Lira Yardım…

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından amatör spor kulüplerinin desteklenmesine yönelik çalışma kapsamında Adana’daki amatör spor kulüplerine toplamda 376 bin lira nakdi yardım yapıldı.

Amatör spor kulüplerinin desteklenmesi için yapılan nakdi yardım, Adnan Menderes Spor Salonu’nda gerçekleştirilen program ile kulüp yöneticilerine verildi. Temsili yardım çekini AK Parti Adana Milletvekili Tamer Dağlı, Adana Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Ataşbak ve Adana Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Ahmet Bozan takdim etti.

Amatör kulüplerin yaşaması için kalıcı desteklere ihtiyaçları olduğunu belirten Adana Gençlik ve Spor İl Müdürü Ataşbak, “Güney Adana Kalkınma Programı kapsamında 4 projemiz bulunmaktadır. Bu projelerimizle Adana’nın her köşesindeki gençlerimize spor yapma imkanı sunuyoruz. Bu projeler sayesinde lisanslı sporcu sayısında da artış olduğunu, gençlerimizin uyuşturucu ve benzeri kötü alışkanlıklardan uzak durduğunu gözlemlemekteyiz” diye konuştu.

Hakkımızda zafer

Ayrıca Kontrol Et

Poşet Üretimi Yüzde 50 Azaldı…

Türkiye’nin plastik poşet üretiminin yüzde 20’sini karşılayan Adana’da ücretli poşet uygulamasından sonra üretim yüzde 50 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

seventeen − four =